logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

אודות החברה

גלובלינקס התחדשות עירונית יוזמת ובונה פרויקטים בגוש דן והשרון, הכוללים תכנון ובנייה של מאות דירות.

התפיסה שלנו לגבי יזמות בתחום ההתחדשות העירונית מובילה אותנו לבסס את היסודות האיתנים של החברה באופן מתמיד:

 • אנו מעמיקים כל הזמן את הלימוד ומבססים את הניסיון וההתמחות שלנו.
 • אנו שמים דגש על מומחיות העובדים, אנשי המקצוע וקבלני הביצוע, כולל התמחות ספציפית וניסיון ספציפי בביצוע פרוייקטי התחדשות עירונית.
 • אנו רואים כערך עליון את החוסן הכלכלי ובסיס ההון של החברה כתשתית לצמיחה.

עקרונות יסוד אלו מאפשרים לנו להציע לכם שקט נפשי ובטחון כשאנו ניגשים לבניית סביבת המגורים החדשה שלכם, וכל זאת תוך ליווי מקצועי ויחס אישי, לאורך כל הדרך.

גלובלינקס מנוסה בניהול כלל ההיבטים הכרוכים בפרויקטים מראשיתם ועד השלמתם: החל משלב התכנון ההנדסי, דרך שלבי המימון, המיסוי, הליווי המשפטי, השיווק והמכירות, וכלה בניהול וביצוע. אנו מציעים שילוב של מצוינות ניהולית והנדסית, שיטות בנייה מתקדמות, איכות ויחס אישי.

הנהלת החברה

 • ערן אלטמן, מנכ”ל משותף  – הקים וניהל חברת נדל”ן העוסקת בתמ”א, בעל ניסיון עשיר בתכנון, ניהול, מימון וביצוע של פרויקטי תמ”א, השלים ומסר פרויקטי תמ”א לדיירים ולרוכשים.

MBA עם התמחות במימון משנת 2005, בעל ניסיון עשיר בענף הפיננסים וההשקעות וניהול פרויקטים רבים ומגוונים, ניהול צוותי עובדים, שימש תקופה ארוכה כסמנכ”ל בבית השקעות מוביל.

 • מני בר, מנכ”ל משותף – ייזום וניהול פרויקטי תמ”א כולל ניסיון בניהול בפועל של שלבי הביצוע ופיקוח על קבלנים מבצעים כולל השלמה ומסירת פרויקטים.

B.A במנהל עסקים עם התמחות במימון ורישיון בניהול תיקי השקעות. שימש כנציגה הבלעדי של חברת Global Sources בארץ, חברת מדיה הנסחרת בנאסד”ק, בין השאר בהשקעותיה הפרטיות בתחום הפיננסי והנדל”ן בארץ.

 • מתן חמו, דירקטור – עו”ד, בעל ניסיון במימון נדל”ן וביזמות נדל”ן הן בישראל והן במדינות נוספות, בעל 18 שנות ניסיון בהקמה וניהול של חברות, ניהול פרויקטים מורכבים, לרבות בתחום הנדל”ן ופרויקטי התחדשות עירונית.

חזון וערכי החברה

אנו בגלובלינקס התחדשות עירונית מאמינים כי בזכות שילוב נכון בין המימד המקצועי (אנשי מקצוע וספקים מעולים, ירידה והקפדה על פרטים) למימד האישי (שירות, הקשבה, אכפתיות, אחריות) ניתן יהיה לממש את חזון החברה שהינו:

יצירת סביבת מגורים חדשה, איכותית ומודרנית, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של תכנון ובנייה,  במטרה להעניק חווית מגורים מיטבית ללקוחות החברה.

הנהלת החברה וצוות העובדים שואפים להגשים את חזון החברה ע”י הטמעת  ערכי החברה.

דוגמא אישית –  היא אבן היסוד להתנהלות התקינה  של החברה, ולכן אנו שואפים לשיפור מתמיד של כל אחד מאיתנו ושל החברה כישות שלא מפסיקה לצמוח ולהשתפר.

מנהיגות – השותפים ומנהלי החברה מובילים את החברה אל המטרה, ליזום פרוייקטים בתחום הנדל”ן תוך הקפדה על איכות המוצר, עמידה בלוח הזמנים ובסטנדרים הגבוהים ביותר.

יושרה ושקיפות – שמירה על אמות המוסר וערכי החברה  ברמה האישית והחברתית , שיקוף ושיתוף לקוחות החברה במלוא המידע הרלוונטי במידת האפשר ובזמן אמת.

מקצועיות – העסקת יועצים ואנשי מקצוע איכותיים בעלי ניסיון והקפדה על עבודה ברמה גבוהה. עבדה מדוקדקת וירידה לפרטים בכל אחד מהפרמטרים הכרוכים בייזום פרויקט.

תשומת לב – אנו ניגשים לעבודתנו באכפתיות, ובמחוייבות. השותפים, עובדי החברה וספקיה מוכוונים לצרכי הלקוחות של החברה, תוך הבנה שהתקשרות בתחום הנדל”ן היא אחת ההחלטות המשמעותיות של משפחה.  כל פרויקט מנוהל באופן אישי ע”י אחד השותפים, בשיתוף הצוות הניהולי של החברה.

מה מייחד אותנו

כשבאים לבחור חברה ממנה רוצים לרכוש דירה או לבצע פרוייקט בתחום ההתחדשות העירונית  , קשה לדעת איפה עליך לשים את הדגש, ומה עליך לבחון.

אנו רוצים לשתף אתכם בתובנות שעלו בחברה לגבי נקודות המפתח החשובות לנו בתחום ההתחדשות העירונית – לצורך ההצלחה העסקית של החברה ועסקה מוצלחת עבור הלקוח.

בנקודות מפתח אלו אנו מתמקדים ושמים דגש לשיפור מתמיד – בכדי ליצור את הייחוד שלנו ולתת ללקוחות שלנו את – הביטחון שבחרו נכון:

 1. השקט הנפשי שלך הוא ערך עליון עבורנו

אנו מטפלים בנכס היקר והחשוב ביותר שלך ולכן:

 • נפעל ב 100% אחריות בכל מה שאנחנו עושים.
 • נחשוב עבורך גם על הפרטים הקטנים .
 • נראה לך באופן שקוף ומדוייק את המידע, והמציאות כולל את מה שלא נעים לשמוע.

ההצלחה עבורנו הינה  בכך שאתם ישנים בשקט עם הבחירה שלכם בפרויקט.

 1. הבטחון שלך לאורך הדרך – הוא נדבך משמעותי עבורנו

החברה בעלת איתנות פיננסית מוכחת המעניקה חוסן וביטחון פיננסי לאורך כל הדרך.

החברה מתבססת על הון עצמי גבוה  של בעלי החברה.

כמדיניות אנו חברה המתנהלת באחריות מירבית, הן באופן ניהול הפרויקטים שלה, והן באופן ניהול ההון שלה.

 • אנו מעמידים מגוון בטוחות רחב בהתאם לנדרש בכל שלב בתהליך הפרויקט.
 • אנו מאמינים כי ליווי בנקאי מחזק את הביטחון ותורם להצלחת הפרויקט ולכן, שיטת העבודה בחברתנו היא באמצעות “ליווי בנקאי” מוכר, תוך בקרה תקציבית ומקצועית מתמדת על ניהול הפרויקט.
 • נפעל באופן המיטבי לשמירה על הכסף שלך ועל הנכס שלך.
 • נצמד לחוק ולתקנות השונות ולא נעגל פינות הן בשלב התכנון, הן בשלב הביצוע והן בהתקשרויות המשפטיות עם הגורמים השונים המלווים כל פרויקט נדל”ן.
 1. יש איש מקצוע ויש מקצוען – ואנו שואפים לאחד את האיכויות הללו בעבודתנו
 • בשם המקצועיות נבחר בקפידה את היועצים והמתכננים לפרויקטים שלנו
 • בשם המקצועיות נערוך תיאום מתמיד ומדוקדק בכל שלבי התכנון, כולל חשיבה הנדסית על כל הפתרונות.
 • בשם המקצועיות נערוך בקרה הדוקה בשלב הביצוע על אנשי הבנייה, וגורמי הפיקוח השונים מטעמנו.
 • בשם המקצוענות נשקיע אנרגיה מעל ומעבר לנדרש כדי לתכנן מראש ולא לפתור בעיות בזמן הביצוע.
 • בשם המקצוענות נחשוב מעבר לדרישות החוק והרשויות על כל בית אותו אנו מתכננים כאילו אנו עומדים לגור בבית  על מנת שיהיה מרחב המחייה המיטבי עבורך.

מקצועיות ללא פשרות ומקצוענות בעבודה שלנו תיצור את המצויינות אליה אנו חותרים כאחד מערכי החברה שלנו.

 1. תודעת שירות, גמישות תפעולית ויחס אישי:

הצוות שלנו מטפל באופן אישי בתהליכי העבודה אל מול הרוכשים והדיירים, כל זאת בליווי צמוד ומקצועי, המאפשר בניית יחסי שותפות ואמון לאורך כל הדרך, על בסיס טיפול אישי בכל נושא הנוגע לרווחת הדיירים ולאיכות הביצוע.

 • אנו מממנים לכל פרויקט מנהל פרויקט, המלווה אופן אישי על ידי אחד השותפים, באופן המאפשר שמירה על הידע המקצועי הנצבר בחברה והעברתו לכלל הפרויקטים.
 • נציגת קשרי דיירים בחברה, זמינה לכל פנייה של לקוחות החברה, והחברה משלבת כחלק בלתי נפרד משיטות עבודתה, דיווחים שוטפים ועדכוני סטאטוס המאפשרים ללקוחותיה את מלוא המידע הנדרש להם.
 • החברה מלווה אותך בכל שלב בתהליך גם לאחר חתימה על חוזה עם החברה, ומדריכה את לקוחותיה לגבי תהליכים בהם הם נתקלים בפעם הראשונה, וזאת על בסיס נסיוננו הנצבר ומטרתנו להקל עליכם להבין את התהליך.
 1. כי התחדשות עירונית זאת ההתמחות שלנו
 • החברה הינה אחת החברות הותיקות והגדולות בישראל בתחום ההתחדשות העירונית (תמ”א 38) ומנהלת כיום פרויקטים רבים בערים מרכזיות כמו תל-אביב, רמת גן, הרצליה, רעננה, קרית אונו, הוד השרון ועוד.
 • פרויקט התחדשות עירונית – זה תחום התמחות ולא פרויקט נדל”ן רגיל, בונים לדיירים, לפעמים נכנסים להם לדירות, לפעמים הם בבניין בזמן הבנייה, אנחנו שם, לא רק חברת בנייה, אלא בני אדם, שדואגים לאנשים מהצד השני.
 • פרויקט נדל”ן מסוג התחדשות עירונית תמיד דורש התמודדויות עם מורכבויות שונות– לאור ניסיוננו רב השנים בתחום התמ”א אנו מוכנים לכל אתגר אליו נידרש.
 • אנחנו מכירים את הדיירים שלנו והרוכשים שלנו באופן אישי
 • אנחנו מכירים כל פרויקט שלנו לפרטי פרטים

אנחנו פחות טובים במילים, ויותר טובים במעשים, אבל רוצים שתדעו שאתם הלקוחות שלנו נמצאים במרכז, את כל האיכויות האלו אנו הולכים ומשפרים באופן מתמיד כדי להיות השותף המיטבי עבורכם לקוחותינו.

ואם גם אתם תבחרו לתת בנו את האמון שלכם, נבטיח תהליך, ניהולי מקיף – אחראי, מכבד, נעבוד במחוייבות מלאה גם לדרך המשותפת וגם לתוצאה.

 

בית להתחדשות עירונית

גלובלינקס התחדשות עירונית הינה חברה ותיקה ומובילה לייזום וניהול פרויקטי נדל”ן, בדגש על מיזמים של תמ”א 38.

חברתנו נמנית בין אותן חברות שהיו ראשונות בשוק להוציא פרוייקטי תמ”א אל הפועל, החל משלב ההגשה, דרך קבלת היתר בניה ועד למסירת הדירות

לחברתנו ניסיון מוכח בניהול וייזום פרויקטי תמ”א 38 עם למעלה מ-20 פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית במיקומים מרכזיים ברחבי גוש דן והשרון.

הפעילות הוקמה מתוך הכרה אסטרטגית בחשיבותה של תוכנית מתאר ארצית, תמ”א 38,  והפוטנציאל הגלום בתוכה – הן ברמה הכלכלית, הן מבחינת שיפור איכות החיים של בעלי דירות במרכז הארץ, והן ברמת הביטחון האישי.

גלובלינקס התחדשות עירונית עומדת תמיד לשירות הדיירים –  נציגת שירות לדיירי הבניינים מתחזקת קשר קבוע עם נציגות הדיירים של הפרוייקטים בתכנון ובביצוע, זאת בנוסף למנהל פרויקט שמוצמד לבניין ואדריכל/מעצב פנים שאחראי על תכנון הדירות ועיצובן ברמה הגבוהה ביותר עבור הדיירים, כמו גם על מתן מענה לדיירים המשנים את דירתם כחלק מן הפרוייקט.

מטרתנו העיקרית היא ליצר סביבת מגורים חדשה ואיכותית, המאפשרת ליהנות ממגוון היתרונות של דירה בבניין חדש, תוך שמירת היתרונות הקיימים – כמות שכנים מצומצמת ומיקום ייחודי במרכזי הערים, בסמוך למוקדי בילוי ותרבות.

הפרויקטים המוצגים באתר הנם פרוייקטים בישראל בתחומי - תמ"א, חיזוק, שימור, הריסה ובנייה של כל החברות בקבוצה ובעלי מניותיה.

פיתוח ושיווק באינטרנט DreamZone

דילוג לתוכן